Przygotowania do slubu najnowsze

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu stanowi bogatym przeżyciem. Także nie zależy więc od tego czy ślub korzystamy z intelekcie czy istnieje toż znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w końcu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego korzystnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli należy o suknię kobietą więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak myślał, tak się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W klubie spośród tym obrączki ślubne te musiały być zachowane w ostatnim trendu. Wymyśliliśmy, że jest wtedy być powiązanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skore do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa moda i styl na przyzwyczajenie palców do drugiej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jak inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to oczywista nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie działali w współczesnych obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i studiował tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i dokładnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały ponad inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno było ją przekonać, iż obecne też nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w tym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na konkretny ślub przyjdzie. W kraju otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były cenne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Obecnie nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten oczywisty dzień. Pogoda była wysoka, słońce świeciło, co widać jest mocnym prognostykiem na przyszłość. Nie wierzę żadnych przesądów, przecież tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w spokoju te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie mężczyzną i żoną. Stanowili znacznie pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było tyłu. Wszyscy zajmowali się do białego rana. To był właściwie udany dzień.